Autó relé, 1Xát 20A FRA11C-S1-DC12V - Jelenlegi ára: 640 Ft
 Tehergépjármű relé
Műszaki adatok:
Csatlakozó: Nyák ? Ellenállás (tekercs): 255 ? ? Hőmérséklet (max. ): +85 °C ? Hőmérséklet (min. ): -40 °C ? Kapcsolási feszültség (max. ): 14 V/DC ? Max. kapcsolási áram: 20 A ? Méret, hossz: 18. 2 mm ? Méret, magasság: 13. 8 mm ? Méret, szélesség: 9. 2 mm ? Névleges feszültség tekercs: 12 V/DC ? Relé jellemzők: Rögzítő konzol nélkül ? Relé típus: Gk. relé ? Típus: FRA11C-S1-DC12V ? Érintkező típus: 1 váltó ? Érintkezőanyag: AgSnO2