ACDC12036E 12V/3A/36W desktop tápegység 4,8 x 1,7 mm-es csatlakozóval - Jelenlegi ára: 3 980 Ft
ACDC12036E 12V/3A/36W desktop tápegység 4, 8 x 1, 7 mm-es csatlakozóval
ASUS EEE PC:
2G, 4G, 8G, 700, 701, 702, 703, 800, 801, 900, 901, 904, 1000, 1002, 1004, S101, T91.
ASUS R2 sorozat:
R2E, R2H, R2Hv
ASUS Eee Videophone AiGuru SV1
Műszaki adatok
Bemenő feszültség:
100-240 VAC
Bemenő frekvencia:
47-63 Hz
Kimenő feszültség:
12 VDC/3A
Kimenő teljesítmény:
36 W
Átütési szilárdság:
3000 VDC
Hatásfok:
> 85%
Feléledési idő:
10 ms
Működési hőmérséklet:
0 - 40° C
Tárolási hőmérséklet:
-20 és +85 ° C között
Hullámosság és zaj:
2% p-p max
Védelmek:
túlfeszültség, túláram, túlterhelés, rövidzár
Biztonsági szabványok:
TÜV/GS/UL/CIB/SA/CE
Kimeneti csatlakozó:
4, 8 x 1, 7 x 10 mm-es jack
Méretek:
110 x 53 x 28 mm