Bosch Professional GBH18V-26D Akkus fúrókalapács 18 V Lítiumion - Jelenlegi ára: 136 070 Ft
 GBH18V-26D Bulldog
18 V/ Lítiumion akku
A GBH 18V-26 D Professional vezeték nélküli forgókalapács D-fogantyúval ideális mindenki számára a Bosch SDS plus kategóriában és maximális teljesítményt nyújt, különösen függőleges fúrási és véső alkalmazásokban. A karbantartást nem igénylő kefe nélküli motorjának 2, 5 joule ütközési energiájával az egység vezeték nélküli energiát biztosít, amely megegyezik a megalapozott Bosch kalapácsok vezetékes teljesítményével. Mivel az első vezeték nélküli kalapácsfúró D-fogantyúval és a KickBack Control funkcióval rendelkezik, a szerszám egyesíti a rugalmas kezelhetőséget és a fokozott felhasználói védelmet. A sötét munkaterületek megvilágítására szolgáló fényes LED-fény, könnyen kezelhető nagyméretű kapcsolója és D-fogantyúja, amely különösen hasznosnak bizonyul a vésésnél, hozzájárul a könnyű munkavégzéshez. Ez a D-kalapács fúrásra és vésésre alkalmas betonban és falazatban. Kompatibilis a GDE 16 Plus Professional és a GDE 68 Professional porszívókkal, valamint az összes Bosch Professional 18 voltos akkumulátorral és töltővel (rugalmas tápegység).
Ezenkívül a GBH 18V-26 D Professional véső funkcióval, túlterhelés-tengelykapcsolóval, változó sebességgel és Vario Lock-lal rendelkezik.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok: Elem-/akkutechnológia: Lítiumion ? Feszültség: 18 V ? Méret, hossz: 573 mm ? Méret, magasság: 114 mm ? Méret, szélesség: 288 mm ? Szerszámbefogó: SDS-Plus ? Súly: 2. 6 kg ? Súly, megjegyzés: Akku nélkül ? Termék típus: Akkus fúrókalapács ? Tápellátás: Akkuról üzemeltetett ? Vele szállított akkuk száma: 0 ? Ütőenergia: 2. 5 J
Szállítás tartalma: GBH18V-26D, hordtáska, Pótfogantyú, Mélységi ütköző 210 mm, gép ruházat